قالیشویی شربت اوغلی
کارخانه قالیشویی شربت اوغلی ارزان‌ ترین قالیشویی با بهره‌گیری از متدهای به‌روز، تکنولوژی پیشرفته جهانی
تلفن دفتر مرکزی تماس :
55051520– 021

مدرن ترین تجهیزات قالیشویی در ایران

همانطور که می دانید در دنیای امروز محصولاتی مانند فرش و مبل از لوازم ضروری منزل در هر خانه به حساب می آیند. تمیز نگه داشتن این اقلام جان تازه ای به محیط خانه شما می بخشد، بنابراین تمیز کردن و نگهداری صحیح آنها بسیار مهم است. فرش دستبافت و همچنین انواع مبلمان مخصوصا مبل های کلاسیک با توجه به اینکه میزان آلودگی هوا در بسیاری از شهرها زیاد است بسیاری از این وسایل نیاز به شستشو و نظافت دارند.

دوستان عزیز اگر به دنبال تیمی قوی برای شستشوی فرش خود هستید می توانید با مراجعه به قالیشویی شربت اوغلی لکه ها و لکه های فرش خود را برای همیشه پاک کنید.

تجهیزات کارخانه قالیشویی

به طور کلی کارخانه های قالیشویی از وسایل نظافتی زیادی استفاده می کنند. انتخاب نوع تجهیزات بستگی به بودجه اختصاص داده شده توسط سازنده فرش و کارخانه نظافت دارد. تجهیزات قالیشویی در کارخانجات و شرکت های قالیشویی برس، واتر جت لوله ای، جاروبرقی و دستگاه قالیشویی خانگی می باشد که همگی نشان از کیفیت خدمات ارائه شده توسط کارخانه یا دستگاه قالیشویی خانگی دارد.

پر واضح است که کیفیت وسایل مورد استفاده برای قالیشویی ارتباط مستقیمی با تمیزی فرش دارد و تجربه و مهارت کارگران در محیط قالیشویی بسیار حائز اهمیت است بنابراین افراد کم تجربه نمی توانند نظافت کنند. فرش خوب میکند. البته کارمندان باید بدانند که فرش ها در حین شستن خراشیده، پاره یا آسیبی نبینند.

مدرن ترین تجهیزات قالیشویی در ایران
مدرن ترین تجهیزات قالیشویی در ایران

اهمیت تجهیزات قالیشویی برای مصرف کنندگان

برای افرادی که می خواهند فرش منزل خود را به مرکز قالیشویی بسپارند، بسیار مهم است که از چه تجهیزات و ماشین هایی برای شستشوی فرش استفاده می کنند.

به عنوان مثال فرش های آنتیک و دستبافت علاوه بر داشتن مهارت کافی برای شستشوی این نوع فرش ها، باید نوع ابزار مورد استفاده برای این نوع فرش های گران قیمت نیز مناسب باشد. ابزار مناسب و خوب می تواند سلامت و کیفیت شستشوی این نوع فرش ها را تضمین کند.

همانطور که قبلا گفتیم؛ قابلیت اطمینان و کیفیت لباسشویی در یک کارخانه قالیشویی با مهارت کارکنان و نوع تجهیزات مورد استفاده در آن کارخانه ارتباط مستقیم دارد.

انواع دستگاه های قالیشویی

با علم به اینکه امروزه در زمینه قالیشویی پیشرفت های زیادی صورت گرفته است، از انواع تجهیزات برای شستشو و نظافت فرش و موکت استفاده می شود. البته هر چه دستگاه های پیشرفته تری در قالیشویی استفاده شود، کیفیت و سرعت شستشوی فرش و موکت بالاتر می رود.

در دنیای امروز اکثر قالیشویی های مدرن از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته استفاده می کنند و تنوع و نوع این ابزارها ارتباط مستقیمی با کیفیت قالیشویی و قالیشویی دارد. همچنینی برای آشنایی با راه های مراقبت از فرش در برابر پوسیدگی می‌توانید از مطالب سایت استفاده کنید.

برخی از قالیشویی ها تمام اتوماتیک و برخی دیگر نیمه اتوماتیک و حتی دستی هستند. واضح است که کیفیت شستشوی فرش و موکت با تجهیزات تمام اتوماتیک بالاتر بوده و این فرش ها با سرعت بیشتری شسته و خشک می شوند.

به طور کلی توجه به تکنولوژی و همچنین عملکرد و انرژی مصرفی ماشین آلات مورد استفاده در قالیشویی ها حائز اهمیت است و قالیشویی هایی که از مدرن ترین تجهیزات استفاده می کنند برای انتخاب شما مناسب تر هستند.

مدرن ترین تجهیزات قالیشویی در ایران
مدرن ترین تجهیزات قالیشویی در ایران

ماشین قالیشویی

یکی از ابزارهای پرکاربرد در قالیشویی، قالیشویی است. معمولا دو نوع کاسه و سینی وجود دارد. این دو مدل در دو نسخه نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک طراحی شده اند. معمولاً برای شستشوی سنتی و دستی از دستگاه های آب ریز استفاده می شود. جت های بند ناف برای شستشوی فرش های مدرن نیز مناسب هستند و به همین دلیل کیفیت و سرعت بهتری نسبت به جت های تانک ارائه می دهند.

قالیشویی با استفاده از خشک کن فر

این دستگاه از ایجاد چین و چروک در فرش در هنگام خشک شدن جلوگیری می کند و همچنین از ترکیب شدن رنگ فرش جلوگیری می کند. از طرفی این خشک کن برق بسیار کمی مصرف می کند به طوری که برخی از مدل های تیوب خشک کن در کمتر از 3 دقیقه مرحله آبکشی فرش را طی می کنند.

جاروبرقی فرش

قالیشویی یکی دیگر از ابزارهایی است که برای تمیز کردن خودکار و خودکار فرش استفاده می شود. همانطور که از نام این مدل پیداست، جاروبرقی ها در جمع آوری گرد و غبار و تمیز کردن فرش های کثیف تخصص دارند. هر قالیشویی با استفاده از این ابزار می تواند فرش ها را به طور موثر تمیز کند.

دستگاه قالیشویی اتوماتیک

خود کلمه خودکار به معنای دخالت کمتر انسان است. در صورت استفاده از ماشین لباسشویی اتوماتیک برای قالیشویی، نیازی به دخالت انسان در شستشو نیست. ماشین قالیشویی مدرن مجهز به تجهیزات تمام اتوماتیک می تواند میزان آب و مواد را به خوبی کنترل کند و در نتیجه فرش های تمیزی را به مشتریان و صاحبان فرش تحویل دهد.

دستگاه های قالیشویی اتوماتیک دارای برس و برس های متعدد برای شستشوی انواع فرش های بافته شده و ماشینی می باشد. این دستگاه به راحتی گرد و غبار تار و پود فرش را از بین می برد و پس از اتمام مراحل نظافت، فرش ها بدون دخالت انسان وارد مرحله آبگیری و خشک شدن می شوند.

در این فرآیند فرش رطوبت خود را از دست می دهد و وارد فاز گرم خانه می شود. قالیشویی اتوماتیک قادر است تمامی فرش ها در انواع و سایزهای مختلف را در زمان کوتاه و با بالاترین کیفیت شستشو دهد.

قالیشویی شربت اوغلی متشکل از دستگاه های اتوماتیک و مدرن است که فرش های شما مشتریان عزیز را با بالاترین کیفیت تمیز می کند. نگران کیفیت قالیشویی نباشید. تیم قالیشویی قوی و مجرب شربت اوغلی در هر زمان و مکان آماده خدمت رسانی به شما دوستان عزیز می باشد.

درباره قالیشویی شربت اوغلی

قالیشویی شربت اوغلی برترین قالیشویی در سرتاسر ایران عزیزمان می‌باشد که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا کار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید