قالیشویی شربت اوغلی
کارخانه قالیشویی شربت اوغلی ارزان‌ ترین قالیشویی با بهره‌گیری از متدهای به‌روز، تکنولوژی پیشرفته جهانی
تلفن دفتر مرکزی تماس :
55051520– 021

مزیت استفاده از خدمات قالیشویی

فرش یکی از مهم ترین وسایل تزیینی و کاربردی تقریبا در خانه هر خانواده ایرانی است. در کشور ما ایران، فرش جدا از کارکرد عملی، ارزش فرهنگی و اقتصادی زیادی دارد. مردم هنرمند کشورمان سال هاست که فرش های دستباف و نبافته (ماشینی) چشم نوازی تولید می کنند، بنابراین لازم است از فرش های خود به خوبی مراقبت کنیم.

در قدیم که آپارتمان وجود نداشت و هر خانواده یک ویلای کوچک حیاط دار داشت، فرش ها به سادگی در حیاط می شستند. این روزها که شهر بزرگ شده و شهرها پر از ساختمان های آپارتمانی شده است، دیگر نه می توان در حیاط فرش شست و نه در کوچه و خیابان. اینجاست که صنعت و کارگاه های قالیشویی مثل نوری در تاریکی می درخشد!

مزیت استفاده از خدمات قالیشویی
مزیت استفاده از خدمات قالیشویی

مزایا کارگاه قالیشویی

قالیشویی همانطور که از نامش پیداست به همین دلیل خدمات شست و شوی هر نوع فرش (دستبافت و نبافته، فرش، موکت، پتو)، لکه بری، ترمیم ریشه، پرز زدایی و قالیشویی و … را به شما ارائه می دهد. در سال 1351 اولین شرکت قالیشویی تاسیس شد و به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. اکنون این کارگاه ها در سراسر کشور پراکنده شده اند و حتی در شهرهای کوچک هم می توانید آنها را پیدا کنید.

پیشنهاد مطالعه:

آشنایی با انواع فرش دستباف ایرانی

مزایا و معایب قالیشویی

اگر فرش های خود را در منزل می شویید حتما تجربه کرده اید که در صورت نبود امکانات کافی و نیاز به مصرف آب زیاد، قسمت اصلی فرش پس از خشک شدن زرد می شود و حتی گاهی قسمتی از آن پاره می شود. دلایلی که نشان می دهد شستن فرش با دست بهتر است ممنوع است.

با توجه به استفاده از روش های شستشوی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در کارگاه های ما، استفاده از مواد شوینده مناسب برای انواع فرش و وجود نیروهای کمکی فراوان در شستشوی فرش، سلامت فرش های ما کاملا تضمین شده است.

اشتباه اصلی که باعث می شود مردم کمتر به کارگاه ها اعتماد کنند این است که برخی از قالیشویی ها که فقط به فکر منافع خود هستند فرش ها را به اندازه کافی تمیز نمی کنند و حتی در مواردی به آن آسیب می رسانند اما این نباید باعث شود که همه قالیشویی ها را قضاوت کنیم زیرا تعداد زیادی فرش وجود دارد. تمیز کننده ها قالیشویی هایی که درس خود را آموخته اند و فرش ها را به بهترین شکل می شویند.

ویژگی های یک فرش تمیز خوب

با در نظر گرفتن چند نکته در انتخاب شرکت قالیشویی می توانید مطمئن باشید که انتخاب شما کاملا درست است. متوسط ​​قیمت تعیین شده برای قالیشویی 1401 برای فرش ماشینی 10500 تا 20000 تن و برای فرش دستباف 15000 تا 28000 تن در هر متر مربع است. البته این عدد با توجه به تورم، نوع فرش (دستبافت، ابریشمی و …)، میزان لکه و کثیفی فرش و محل (شهر، شهرستان، استان) فرش متفاوت است.

خدمات قالیشویی شربت اوغلی
خدمات قالیشویی شربت اوغلی

روش صحیح شستشو

حتما برای شما هم پیش آمده که اگر یک فنجان چای از دستتان بیفتد، هر کاری که می کنید، لکه از بین نمی رود، چون نوشیدنی هایی مانند چای، قهوه و… رنگی هستند، بنابراین لکه را از بین می برند. مرحله مهم ترین مرحله در شستشوی فرش است. با توجه به لکه، متخصصان این حوزه محصول مناسبی را انتخاب می کنند که لکه را از بین ببرد و به چیزی روی فرش آسیبی نرساند.

اگر به درستی نگهداری نشود، ریشه های فرش اغلب پوسیده، پوسته می شوند و به مرور زمان تغییر رنگ می دهند. ترمیم ریشه یا ریشه یابی یکی دیگر از خدماتی است که مراکز قالیشویی به مشتریان خود ارائه می دهند، در این مرحله می توانید ریشه ای را که می خواهید روی فرش خود کار کنید انتخاب کنید، البته به یاد داشته باشید که برای انتخاب نوع باید ریشه را بردارید. که مناسب است. فرش. بافت فرش شما باید مناسب باشد.

همانطور که می دانید انواع آسیب ها فرش شما را تهدید می کند که یکی از آنها تغییر رنگ فرش در اثر قرار گرفتن در معرض نور شدید آفتاب، رنگرزی و … می باشد که در این مرحله کارشناس تثبیت کننده رنگ فرش ها را با یک کار تعمیر می کند.

فرش را بشویید و جاروبرقی بکشید

شستشوی فرش ها توسط متخصصین و با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته با بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده انجام می شود و سپس فرش ها با استفاده از دستگاه آبگیری خشک می شوند.

شستشوی خشک

پس از آبگیری فرش، قالیشویی ها آن را به اتاقی به نام گلخانه می برند. در این مکان از بخاری ها برای خشک شدن فرش به سریع ترین و بهترین شکل استفاده می شود.

جلد کتاب پری تابی

همانطور که از نام آن پیداست مرحله کرک شامل برداشتن کرک از روی فرش و صاف کردن سطح فرش است که توسط دستگاه سمباده برقی مخصوص انجام می شود.

خدمات قالیشویی
خدمات قالیشویی

کنترل کیفیت

در مرحله پایانی کارشناسان کیفیت شستشو و سرویس را بررسی خواهند کرد. و در صورت رضایت فرش را برای مشتری ارسال می کنند.

تحویل سریع

نداشتن فرش در منزل مخصوصا برای ایرانیانی که بیشتر از فرش استفاده می کنند بسیار سخت است پس حتما زمان تحویل فرش را در نظر بگیرید.

چگونه یک قالیشویی خوب پیدا کنیم

خوب، چه چیزی قابل اعتمادتر از تجربه همسایه ها، خانواده، دوستان و آشنایان از شما برای انجام یک نظافت خوب و قابل اعتماد. با جستجوی عباراتی مانند بهترین قالیشویی در ایران یا شهرستان، ارائه کارگاه های قالیشویی و …. شما می توانید با مطالعه توضیحات خدماتی که ارائه می دهند، شرکتی را که دوست دارید انتخاب کنید. برای مثال قالیشویی شربت اوغلی برترتین قالیشویی در تهران و ایرن می‌باشد که خدمات متنوع و منحصر به فردی دارد. البته نباید به توضیحات آنها بسنده کنید و به نظرات و نظرات درج شده در وب سایت آنها توجه کنید.

درباره قالیشویی شربت اوغلی

قالیشویی شربت اوغلی برترین قالیشویی در سرتاسر ایران عزیزمان می‌باشد که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا کار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید